Únor 2006

Taneční liga 85

24. února 2006 v 14:56 | Spiderpet88 |  Alba Mp3
I.část


Vtípky

24. února 2006 v 14:45 | SPiderpet88
Tady jest pár vtípů o blondýnkách...nic proti nim však nemám ba naopak:))))
Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna říká: "Hele, nechaly jsme v autě zabouchnuté klíčky." Jedna se šťourá v zámku sponkou do vlasů, druhá zkouší vypáčit druhé dveře a najednou povídá: "Měly bychom se pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!"
Ptá se jedna blondýnka druhé: "Tak co, udělala jsi ten řidičák?" - "Ne, vyrazili mně od zkoušky." - "A proč?" - "Jela jsem ke kruhovému objezdu, tam byla cedule 30, tak jsem to 30x objela a přesto mně vyhodili!" - "A nespletla jsi se při tom počítání?"
Přijde do baru muž s blondýnkou.
Barman: "Jaké je vaše přání?"
Chlap: "Dal bych si jedno malibu."
Blondýnka: "Tak to já si dám jedno velký bu!"
Blondýnka zvedne zvonící telefon: "Haló... Haló!" Ozve se hluboký hlas: "Vsadím se, že chceš, abych se u tebe objevil, odnesl tě do ložnice, svlékl, hladil a líbal celé tvoje tělo a pak se s tebou vášnivě dvě hodiny miloval!" - "Hihi, teda vy jste dobrák... To chcete říct, že tohle všechno poznáte jen z dvou Haló?"
Proč je blondýna u švédského stolu hlady? Chybí jí tlumočník!
Přijde blondýnka k psychiatrovi:
"Mohl byste mi změřit můj inteligenční kvo kvo kvo kvocient?"
Stojí takhle dvě blondýny na mostě a spekulují co to pod nimi je za řeku. Ta první "To bude, Labe, Dunaj nebo Vltava" a ta druhá "No jo, ale která z nich to je?" První "Tak já tam skočím a to poznám v jaký jsem řece" Jak udělá tak učiní a když vyleze zpátky nahoru je celá potlučená a krvavá a ta druhá se jí ptá "Tak co?" První "Ty krávo, dálnice na Brno"

Hokej

20. února 2006 v 14:36 | Spiderpet
Už jste vyhrál Stanley cup i mistrovství světa. V případě vítězství v Turíně se můžete stát teprve třetím českých hokejistou, který získá zlatý hattrick. Jak tuhle šanci vnímáte?
O tom jsem nijak nepřemýšlel. Chci podat co nejlepší výkon a na takové mety nemyslím. Na prvním místě je, abychom vyhráli olympiádu jako tým, pro Česko. To je moje přání. Až potom je osobní úspěch.
Existuje něco, co vás s ohledem na touhu po vítězství straší?
Změna času po přeletu z Ameriky a dlouhé cestování, které jsme všichni absolvovali. Při nahuštěném programu olympijských her to může být problém. Ale je to stejné pro všechny. Pokud myslíte, jestli mám strach ze soupeřů, tak rozhodně ne.
I přes výborné výkony v Tampě a zařazení do nominace, byla vaše účast v Turíně ohrožena kvůli loňskému nařčení sudího Boliny z ovlivnění zápasu v neprospěch Vítkovic, kde jste působil. Kvůli obvinění bez důkazů jste dostal pokutu. Tu jste nezaplatil. Vedení svazu tím však podmiňovalo start na ZOH. Jak jste celou aféru prožíval?
Domluvili jsme se s generálním manažerem reprezentace Kusým a trenérem Hadamczikem, že mi nejde o peníze. Jsem ochoten zaplatit, ale tím způsobem, že finance půjdou na nějaké charitativní účely nebo na hokej. Svaz takové řešení nepřipustil, tak se pokutu rozhodly uhradit Vítkovice. Více už se k tomu nechci nijak vyjadřovat. Je to pryč.
Na turnaji se potkáte s některými spoluhráči z Tampy Bay. Hecovali jste se?
Kanaďané jsou dost sebevědomí, takže trochu jsme se provokovali. Hrajeme proti sobě už v základní skupině. Poslední týden možná deset dnů před začátkem turínského turnaje už jsme samozřejmě vzájemný zápas i celý turnaj probírali. Ale bylo tomu tak nejen mezi námi a Kanaďany. Týkalo se to i Švéda Modina. Kanaďané si vážně myslí, že olympiádu v pohodě vyhrají.
Jak předolympijské hecování vypadalo?
Takové běžné řeči. Říkal jsem jim, že budeme nejlepší. Oni samozřejmě tvrdili, že nás porazí a budou mít podruhé v řadě zlato. Na žádné sázky ale nedošlo.
Kanadu potká český tým zítra v základní skupině. Jaký to bude zápas?
Vyhecovaný, tak jako vždy. Nebál bych se tomuhle souboji dát název derby.